GAMING INTERNET NEWS

Wystartowała 12. edycja Awesome Games Done Quick!

Kilka dni temu nie bez powodu wspominaliśmy o niecodziennej praktyce, używanej przez speedrunnerów Dragon Quest III, bowiem właśnie dziś wystartowała popularna impreza Awesome Games Done Quick. Jest to już 12. edycja wydarzenia, podczas którego obejrzeć można liczne speedruny na żywo, a wszystko w celach charytatywnych. 

 

Jeśli nie mieliście planów na najbliższy tydzień, to idealną propozycją na nudę wydaje się AWDQ 2021, które trwa od dziś aż do 10 stycznia. Event ten odbywa się co roku od 12 lat i poza dostarczaniem świetnej rozrywki, jego nadrzędnym celem jest zbiórka pieniędzy na walkę z nowotworem. Cała zgromadzona podczas transmisji kwota, jak co roku, trafi na konto Prevent Cancer Foundation, na które w zeszłym roku udało się przelać 3,13 miliona dolarów.Przez najbliższe 7 dni obejrzeć możecie transmitowane na żywo, speedurnowe podejścia do najrozmaitszych gier, często okraszone zabawnym komentarzem osoby prowadzącej oraz masą bugów oraz glitchy. W tym roku, z oczywistych względów, Awesome Games Done Quick odbędzie się w całości wirtualnie, jednak biorąc pod uwagę format wydarzenia, nie jest to większy problem dla organizatorów.

Pełen harmonogram imprezy wraz z szacunkowymi czasami trwania poszczególnych podejść możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej, natomiast samą transmisję możecie oglądać na kanale GamesDoneQuick w serwisie Twitch. Poszczególne speedruny trafiają również na kanał na YouTube, na którym zobaczyć możecie również wiele ciekawych materiałów z zeszłych lat. Polecamy! Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.