ANIME I MANGA GAMING NEWS

Yone – brat Yasuo, będzie kolejną postacią w League of Legends! Riot Games z nowym zwiastunem w stylu anime

Nieco ponad tydzień temu, swojej oficjalnej zapowiedzi, doczekała się nowa bohaterka, Lilia, która ma wyjść poza serwer testowy już 22 lipca. Już od wtedy w sieci pojawiały się przecieki mówiące o tym, iż kolejną postacią w uniwersum LoL’a miałby być brat Yasuo – Yone, co zostało właśnie potwierdzone za sprawą najnowszego zwiastuna. 

Pojawienie się w grze Yone było wysoce prawdopodobne ze względu na rozpoczynający się niedługo event zatytułowany Duchowy Rozkwit (który mocno pasuje do tego typu postaci) . Mimo iż na szczegóły na temat nadchodzącego bohatera musimy jeszcze trochę poczekać, już teraz otrzymaliśmy, udostępniony właśnie przez Riot Games, materiał w stylu anime, w którym możemy zobaczyć tegoż championa. Firma ponownie udowodniła, że potrafi w animacje jak mało kto, o czym możecie przekonać się poniżej:

Po samym zwiastunie wywnioskować można, iż Yone najprawdopodobniej stanie się mainem większości fanów M&A, który swoją popularnością może przebić nawet swojego niesławnego brata. Data implementacji championa nie została jeszcze przybliżona, jednak można się spodziewać, iż jego debiut będzie zwieńczeniem zbliżającego się wydarzenia. Wartym wspomnienia jest również wczorajszy przeciek, który prawdopodobnie zdradza nam wygląd splash art’u Yone w wersji podstawowej:

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.