KINO I SERIALE NEWS

Zakończono prace nad sequelem Kosmicznego Meczu

Kosmiczny Mecz z 1996 roku to jedna z cieplej wspominanych produkcji lat 90. Sequel został zapowiedziany ponad 3 lata temu, jednak dopiero w zeszłym roku poznaliśmy jego oficjalny tytuł oraz planowaną datę premiery. Tej nie grozi już żadne opóźnienie, bowiem prace nad filmem, zostały oficjalnie zakończone! 

 

Prace nad Space Jam: A New Legacy rozpoczęły się jeszcze w 2016 roku i wszystko wskazuje na to, że film jest już gotowy, aby trafić na wielkie ekrany. Taką informacją podzielił się sam nadzorca animacji, Kevin Martel, który ogłosił oficjalne zakończenie prac nad produkcją, we wpisie na Twitterze.

Światowa premiera drugiej odsłony Kosmicznego Meczu przewidziana jest na 16 lipca 2021 roku. Wygląda na to, że jest to ostateczny termin, w którym film trafi do kin.Poza bohaterami Looney Tunes, główną gwiazdą filmu będzie LeBron James, który zastąpił Michaela Jordana w roli kapitana zespołu.

W filmie zobaczymy również inne gwiazdy koszykówki takie jak: Klay Thompson, Chris Paul, Damian Lillard, Kyle Kuzma czy Anthony Davis. Nie zabraknie również żeńskich zawodniczek WNBA – Diany Taurasi, Nneki Ogwumike oraz Chiney Ogwumike.źródło: Cinema Blend

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.