ANIME I MANGA MOBILE NEWS

Zapowiedziano nową grę mobilną z uniwersum Attack on Titan

Niemal każde popularniejsze anime posiada dziś przynajmniej jedną produkcję mobilną. Tylko w ciągu ostatnich miesięcy zapowiedziano tytuły z serii takich jak Fullmetal Alchemist, Dr. Stone, czy Shaman King. Okazuje się, że na tym nie koniec! 

 

W sieci pojawiła oficjalna się zapowiedź Attack on Titan: Brave Order, czyli nowej gry mobilnej opartej na uniwersum Hajime Isayamy. Nad produkcją pracuje studio Enish, które w nieokreślonej na razie przyszłości, zamierza wypuścić tytuł na urządzenia z systemami iOS i Android. 

Póki co nie pojawiły się żadne grafiki prezentujące wygląd produkcji, jednak wiadomo, że skupi się ona wokół korpusu zwiadowców. Brave Order ma być sieciową kooperacją, w której wraz z innymi graczami, powalać będziemy hordy tytanów.Choć nie będzie to pierwsza mobilka z uniwersum Attack on Titan, będzie jedyną, do której dostęp (najprawdopodobniej) będą mieli gracze spoza Japonii.

Poprzednim takim tytułem było wydane w 2019 roku, Attack on Titan TACTICS, które zostało wycofane niecały rok po swojej premierze.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.