ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Zapowiedziano oficjalną współpracę One Piece x Tamagotchi!

One Piece ma na koncie wiele współprac, których owocem były najrozmaitsze produkty związane z serią. Już niedługo fani Słomianych otrzymają możliwość zakupu kolejnych interesujących gadżetów, a – mówiąc konkretnie – licencjonowanych Tamagotchi! 

 

Jednym z ruchów, mających na celu promocję nadchodzącego filmu kinowego One Piece Film: Red, jest ogłoszona właśnie współpraca serii z firmą Bandai. W ramach wspomnianego collabo, postanie kompletnie nowa seria Tamagotchi Smart, związana z serią Eiichiro Ody. Nabywcy otrzymają możliwość zaopiekowania się członkami Załogi Luffy’ego!

Mowa tutaj o wszystkich oficjalnych członkach Słomianych.  Obecnie zaliczają się do nich Franky, Chopper, Usopp, Zoro, Luffy, Nami, Sanji, Robin, Brook oraz Jinbe.

Cena za jedną sztukę wyniesie 65$ (ok.290zł), a cała seria zadebiutuje już tej jesieni.Warto wspomnieć, że zapowiedziane właśnie Tamagotchi to nie jedyne, co w najbliższej przyszłości czeka fanów One Piece! Jeszcze w tym roku zadebiutuje również oficjalna karcianka inspirowana pirackim uniwersum, o której więcej dowiecie się tutaj. 

Sama manga One Piece rozpoczęła niedawno miesięczny hiatus, który potrwa aż do 25 lipca. Po tej dacie, tytuł ma wejść w swój decydujący wątek.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: