NEWS POKEMON REAL LIFE

Zestawy Happy Meal Pokemon już niedługo również w Polsce. [Aktualizacja]

Tegoroczne obchody 25-lecia marki Pokemon niosą za sobą wiele atrakcji, z których jedną jest współpraca z siecią McDonalds. Specjalne zestawy Happy Meal Pokemon, które wzbudziły ogromne zainteresowanie m.in. w USA, trafią również do polskich restauracji Pod Złotymi Łukami. Oferta wystartuje już w tym miesiącu! 

 

Pierwotnie mówiło się, że zestawy Happy Meal z okazji 25-lecia Pokemon nie trafią do sprzedaży w Polsce. Okazuje się jednak, że doczekamy się rodzimego wariantu oferty i wystartować ma ona już bardzo niedługo. McDonalds Polska ma być obecnie na etapie przygotowań do startu promocji, która ruszyć ma w całym kraju już 11 czerwca

(NA SAMYM DOLE STRONY JEST AKTUALIZACJA)

Zestawy Happy Meal Pokemon zakupić będzie można do 15 lipca 2021 roku. W charakterystycznym rocznicowym opakowaniu znajdziemy booster zawierający 4 karty Pokemon TCG – w tym trzy zwykłe i jedną holo. Łącznie do zebrania jest 50 kart (25 zwykłych i 25 holo) ze starterami różnych generacji oraz Pikachu. W odróżnieniu do poprzednich współprac Pokemon i McDonalds, zestawy nie będą zawierać dodatkowej zabawki.źródło: Pokemon WAW


 

UPDATE: Oferta z jakiegoś powodu nie wystartowała 11 czerwca. Wygląda na to, że wcielenie jej w życie zostało przełożone na późniejszą datę. Gdy tylko pojawi się nowy termin, artykuł zostanie zaktualizowany.


UPDATE 2 [24.06]: Zgodnie z informacjami zdobytymi przez serwis Pokemon WAW, promocja ma wystartować w Polsce 20 sierpnia i potrwać do 30 września. Powodem opóźnienia są rzekome problemy z dostawami.


UPDATE 3 [20.08]: Pokemonowe Happy Meale znowu opóźnione. Czekamy na dalsze informacje w sprawie rozpoczęcia oferty.


UPDATE 4 [31.08]: Najnowsze pogłoski sugerują, że wyczekiwana promocja wystartuje w Polsce w dniu 3 września 2021 roku! Nie jest to informacja oficjalna, jednak pochodzi z wiarygodnego źródła.


UPDATE 5 [05.09]: Oferta faktycznie wystartowała 3 września. Całość ma potrwać do końca miesiąca.


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: