ANIME I MANGA NEWS

Anime Chainsaw Man na pierwszym zwiastunie!

Podczas transmitowanego na żywo wydarzenia MAPPA STAGE 2021 -10th Anniversary- zobaczyliśmy wyczekiwany zwiastun anime Chainsaw Man! Adaptacja popularnej mangi Tatsukiego Fujimoto coraz bardziej wyłania się na horyzoncie, jednak wciąż nie otrzymała konkretnej daty premiery. 

 

Stało się to, na co czekały miliony czytelników Chainsaw Man’a!  Do sieci zawitał zapowiadany od wielu miesięcy zwiastun animowanej adaptacji serii, za którą odpowiadać będzie studio MAPPA. Wyczekiwany klip wideo nie zdradził daty premiery tytułu, jednak możemy spodziewać się jego debiutu gdzieś w 2022 roku.

Do realizacji anime zebrano bardzo obiecującą grupę twórców branży M&A. Stanowisko reżysera objął Ryū Nakayama, który miał okazję nadzorować pracę nad odcinkami serii takich jak Jujutsu Kaisen czy Black Clover. Scenariuszem zajmie się natomiast Hiroshi Seko (Ajin, ostatni sezon Attack on Titan). Warstwa audiowizualna produkcji powinna szczególnie spodobać się fanom DEVILMAN crybaby. W ekipie produkcyjnej znaleźli się bowiem Kiyotaka Oshiyama oraz kensuke ushio, którzy kolejno pełnili rolę projektanta postaci oraz autora muzyki do wspomnianej serii.Manga Chainsaw Man zadebiutowała w grudniu 2018 roku na łamach magazynu Weekly Shonen Jump i skończyła się na 97. rozdziale. Tytuł powróci jednak już niedługo wraz z nowym arc’iem opisującym losy tego samego głównego bohatera.

O dokładnej dacie premiery anime poinformujemy gdy tylko zostanie ona ujawniona!źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.