GAMING INTERNET NEWS

84-letnia fanka Skyrima zapowiada przerwę od YouTube. Wszystko przez negatywne komentarze ze strony widzów

O Pani Shirley Curry zrobiło się głośno już kilka lat temu, kiedy to internet dowiedział się o 84-letniej gamerce, która szczególnie upodobała sobie piątą odsłonę serii The Elder Scrolls. Kobieta po dziś dzień nagrywa materiały ze swojej ulubionej gry, jednak jakiś czas temu zapowiedziała pierwszą, dłuższą przerwę od YouTube. 

Pani Shirley posiada na swoim kanale ponad 860 tysięcy subskrybentów i do tej pory nagrywała gameplaye ze Skyrim dosyć regularnie. Wśród społeczności fanów gry, jest dobrze znana jako “Babcia od Skyrima” oraz stała się na tyle popularna, iż ma trafić do nowej odsłony TES, jako jedna z postaci niezależnych. Nieco ponad 3 tygodnie temu, YouTuberka nagrała film, w którym ogłasza dłuższą przerwę w prowadzeniu kanału, której głównym powodem ma być natłok negatywnych komentarzy ze strony widzów. 

Od momentu publikacji materiału, na kanale Pani Shirley, aż do tej pory nie pojawił się żaden film. Poza natłokiem nieprzyjemnych komentarzy, kobieta wyznała również, że jest zestresowana małym zainteresowaniem jej filmami oraz zdenerwowana widzami, którzy sugerują jej zagranie w coś innego.

“Nie chcę żebyście cały czas mówili mi w co mam grać. Przeglądam gry na bieżąco. Jestem fanką gier, więc jakbym chciała w jakąś zagrać to bym to zrobiła. Nie muszę się tłumaczyć.” – powiedziała w swoim nagraniu na YouTube

Reakcja kobiety zaskoczyła wielu internautów, którzy w komentarzach pod ostatnim filmem zachęcają ją do powrotu oraz sugerują żeby grała w cokolwiek, co tylko sprawia jej przyjemność.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: