GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Odinstalowanie Minecraft Dungeons może usunąć Twoją całą zawartość dysku

Na Minecraft Dungeons czekała cała masa ludzi, a tytuł w końcu ujrzał światło dzienne i jest dostępny na wszystkich popularnych platformach (Na Xbox One w ramach Game Pass!). Dungeon Crawler od Mojang Studios zbiera pozytywne recenzje, jednak wykryty został bardzo poważny bug w wersji PC. 

„Prosimy POD ŻADNYM POZOREM NIE USUWAJ LAUNCHERA GRY Z POMOCĄ FUNKCJI *DODAJ LUB USUŃ PROGRAMY*”. Informacja o takiej właśnie treści, trafiła do opisu obecnej wersji gry. Z relacji jednego z poszkodowanych użytkowników wynika, iż odinstalowanie tytułu we wspomniany powyżej sposób, skończyło się w jego przypadku wymazaniem nie tylko samego folderu z grą, ale również pozostałej zawartości nośnika. Mojang Studios pracuje już nad rozwiązaniem problemu, a na chwile obecną, lepiej nie próbujcie usuwać Dungeons, dopóki błąd nie zostanie w pełni załatany. 

Problem podobno występuje jedynie w przypadku wersji 166 lub wyższej i to najczęściej gdy użytkownik sam wybrał miejsce instalacji gry, lecz mimo to, na razie najlepiej jest po prostu nie ruszać launchera. Błąd takiej rangi nie powinien był prześlizgnąć się do oficjalnej wersji gry, zwłaszcza, że w tym konkretnym wypadku, jego skutki mogą być dla wielu katastrofalne.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.