KINO I SERIALE NEWS

4. sezon Rick and Morty ma trafić na Netflix’a już za miesiąc

Na drugą połowę 4. sezonu przygód Ricka i Morty’ego fani byli zmuszeni poczekać wyjątkowo długo. Mowa tutaj oczywiście o amerykańskiej części widowni, bowiem fani serialu z innych części świata, wciąż nie mają legalnego dostępu do serii. Wszystko ma się zmienić już w przyszłym miesiącu!

Jak wynika z wpisu opublikowanego na fanpage’u Netflix UK, kolejna partia odcinków z 4. sezonu Rick and Morty ma znaleźć się w bibliotece platformy za równy miesiąc, czyli 16 czerwca 2020 roku. Odcinki obecnie pojawiają się w każdą niedzielę na stronie Adult Swim, a ostatni z nich, ujrzy światło dzienne 31 maja. Osoby nie mogące się doczekać seansu, będą więc zmuszone poczekać jeszcze nieco ponad dwa tygodnie od tej daty.

 

Wartym odnotowania jest fakt, iż informacja podana została na zagranicznej stronie Netflixa, co oznacza, że wersja w języku polskim może pojawić się nieco później. Nie wiadomo na jakim etapie są pracę nad polskimi napisami oraz dubbingiem, a więc warto, na wszelki wypadek, wziąć na to poprawkę. Oficjalne informacje dotyczące polskiej premiery prawdopodobnie zostaną ogłoszone w niedługim czasie. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: