ANIME I MANGA NEWS

Drugi sezon anime Pop Team Epic z wyznaczoną datą premiery

Abstrakcyjno-absurdalna komedia na podstawie mangi Bukubu Okawy doczeka się kompletnie nowych odcinków. Drugi sezon serii Pop Team Epic otrzymał oficjalną zapowiedź i zadebiutuje bardzo niedługo – bo już na początku przyszłego miesiąca! 

 

Na oficjalnej stronie internetowej serii Pop Team Epic pojawiło się oficjalnie ogłoszenie dotyczące jej drugiego sezonu. Emisja nowych odcinków wyjątkowo nietuzinkowej komedii wystartuje już 1 października 2022 roku, na japońskich kanałach Tokyo MX, BS11 oraz AT-X.

W Japonii, drugi sezon Pop Team Epic znaleźć ma się również w bibliotece platformy Amazon Prime Video, a więc niewykluczone, że w przyszłości trafi również do jej polskiej wersji.

OPIS: Niegrzeczne, nieokrzesane i trochę… słodkie? Przygotuj się na nieziemskie osobowości wielkich gwiazd Popuko i Pipimi z Pop Team Epic! Ta komedia stworzona na podstawie mangi Bukubu Okawy zaskoczy Cię żartami i intensywnym absurdem. Myślisz, że jesteś gotowy na spotkanie z tymi dziewczynami? Zastanów się jeszcze raz.

Pierwszy sezon Pop Team Epic miał swoją telewizyjną premierę w styczniu 2018 roku. W Polsce możecie obejrzeć go w całości na platformie Netflix.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: