GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Gameloft udostępnia mobilne retro-gry za darmo na urządzenia z Androidem

Firma Gameloft swego czasu odpowiadała za wszystkie najbardziej pożądane tytuły mobilne, które w pod koniec lat 90. i na początku nowego milenium, kusiły graczy z tylnich okładek kolorowych magazynów. Najbardziej kultowe z nich, od teraz będzie można sobie przypomnieć i to całkowicie za darmo!

W połowie zeszłego miesiąca, firma znana z produkcji tych najpopularniejszych tytułów, które każdy z nas miał na swojej Nokii 6300, obchodziła swoje 20 urodziny. Z tej właśnie okazji, udostępniona została specjalna aplikacja, która zawiera 30 najpopularniejszych gier  mobilnych, stworzonych przez Gameloft właśnie. Apkę można pobrać całkowicie za darmo korzystając ze sklepu Google Play! (Brak wersji na iOS)

Aplikacja została stworzona w podobie do często używanych, mobilnych emulatorów i poza samymi grami odtwarzającymi się w swoim starym formacie, znajdziemy w niej zestaw wirtualnych przycisków, które radzą sobie zaskakującą w porządku, w przypadku większości tytułów. (znacznie lepiej w trybie poziomym!) Posiadając telefon z Androidem, możecie wypróbować Gameloft Classics całkowicie za darmo, a więc jest to na pewno ciekawa opcja, której warto dać szansę, jeśli akurat nie macie co robić.

źródło: Kotaku 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.