NEWS REAL LIFE

Pluszowe Pokémony zasiadły na widowni meczu baseball’owego w Korei Południowej

Grupą mocno dotkniętą przez obecną pandemie z pewnością są kibice i mowa tutaj o dosłownie każdej dyscyplinie sportowej. Brak emocjonującej się widowni to duży ubytek w atmosferze spotkania, który udziela się również zawodnikom, a kluby sportowe z całego świata wymyślają coraz ciekawsze pomysły na częściowe zneutralizowanie tego problemu. 

Kilka dni temu, telewizja Sky Sports ogłosiła, iż będzie się starać o implementacje dźwięków z FIFY 20 do swoich piłkarskich transmisji z Premier League. Tak niecodzienne rozwiązania wcielane są w życie, aby ubarwić nieco samą transmisję, jednak co można zrobić, aby wykreować choćby namiastkę wsparcia, dla uczestniczących w rozgrywkach zawodników, podczas gdy ludzie nie mają wstępu na stadiony? Może to samo co koreańska drużyna Hanwa Eagles, która pierwsze rzędy swojego obiektu Daejeon Hanbat Baseball Stadium, wypełniła pluszakami pokemonów!

Poza obecnością ważnych osobistości, takich jak Pikachu, Alolan Pikachu, Snorlax, czy Dragonite, na widowni zasiedli między innymi Spongebob Kanciastoporty, Myszka Miki, a nawet Sonic, który znalazł czas na obejrzenie widowiska w przerwie od dni zdjęciowych do sequelu swojego nadchodzącego filmu. Niecodzienne okoliczności wymagają niecodziennych rozwiązań, a poniżej możecie zobaczyć pojedyncze przykłady tego, jak z brakiem fizycznej widowni radzą sobie inne koreańskie zespoły:

źródło: Kotaku 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.