KINO I SERIALE NEWS TECHNOLOGIA

HBO Max od dziś dostępne w Polsce!

Nadeszła chwila, na którą od miesięcy czekało wielu miłośników kina. Usługa HBO Max od dziś oficjalnie wystartowała w Polsce, zastępując dotychczasowe HBO GO. Z okazji premiery platformy, przygotowano specjalną ofertę dla nowych użytkowników! 

 

Choć stało się to nieco później niż sugerowały niedawne pogłoski, usługa HBO Max oficjalnie ruszyła w Polsce. Nowa wersja platforma całkowicie zastąpiła znane nam od lat HBO GO i docelowo zaoferuje znacznie bardziej rozbudowaną ofertę dostępnych produkcji.

Przy okazji premiery, poznaliśmy miesięczny koszt subskrypcji HBO Max, który wyniesie 29,99zł.  Oferta specjalna, udostępniona z okazji premiery usługi, pozwoli jednak zapłacić nowym użytkownikom znacznie mniej. Kupując dostęp do HBO Max do 31 marca 2022 roku włącznie, skorzystać można z promocji, bezterminowo zmniejszającej koszt subskrypcji do 19,99 zł.Przypomnijmy, że poza produkcjami wcześniej dostępnymi w GO, w bibliotece Max znajdą się również tytuły od Warner Bros., DC czy Cartoon Network. Trafią do niej też liczne produkcje oryginalne, ukazujące się pod szyldem Max Originals. Już teraz można tam obejrzeć niedawne premiery kinowe takie jak Diuna czy Matrix Zmartwychwstanie

Jeśli posiadaliście aktywną subskrypcję HBO GO, wasze konto zostało automatycznie przeniesione do HBO Max. Cena subskrypcji dla dotychczasowych użytkowników wyniesie 19,99zł do czasu pierwszej rezygnacji z usługi. 

Zgodnie z informacjami od przedstawicieli HBO Max, biblioteka będzie w najbliższym czasie stale rozbudowywana. Na dzień dzisiejszy wciąż brakuje w niej wielu zapowiedzianych wcześniej produkcji, które pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy. 

 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.